25.kolo: MNICHOVICE B - SOKOL ŠKVOREC B 3:1 ( 2:0 )

Tagy: Muži B

V souboji o první místo v tabulce naše B-mužstvo zavítalo do Mnichovic, kde se utkalo s místním B-týmem. Úvod zápasu byl z obou stran opatrný. Postupem času měli více ze hry domácí. V 15 min. jsme poprvé inkasovali branku, když domácí hráč prošel přes naše tři bránící hráče a tváří v tvář nedal Pepikovi Pelclovi šanci 1:0. Domácí si vytvářeli více šancí, což vyústilo ve 27 min. druhou brankou, kdy se po chybě naší obrany k míči dostal domácí útočník a s přehledem zavěsil do naší branky 2:0 pro domácí. Postupem času jsme se dostávali do hry. Ve 34 min. se do samostatného úniku dostal Tomáš Kutílek, ale naneštěstí pro nás trefil jenom dobře postaveného domácího brankáře. Ve 37min. střílel Jarda Berta, jeho střela jen o kousek minula domácí branku. Ve 40 min. se Vojta Svoboda dostal do 100% šance, ale bohužel neproměnil. V závěru poločasu jsme měli štěstí, když domácí útočník jen těsně minul naší branku. Do kabin se tedy šlo za stavu 2:0 pro domácí. Do druhého poločasu jsme šli se snahou o vyrovnání. V 53 min. nás podržel Pepik Pelcl, když zlikvidoval samostatný únik domácího útočníka. V 64 min. jsme se dočkali snižující branky. Martin Pikner našel centrem ve vápně Tomáše Kutílka, který si míč zpracoval a prostřelil domácího gólmana 2:1. Snižující branka nás povzbudila, lépe jsme kombinovali, vytvářeli jsme si šance, které ale neskončili v domácí síti. V 80 min. po opětovné chybě naší obrany se k míči dostal domácí útočník, pro kterého nebyl problém vstřelit branku. Do konce utkání jsme si vytvořili ještě několik šancí, které bohužel ke vstřelení branky nevedly. Zápas tedy skončil 3:1.

Termín utkání: neděle 9. června 2013
Branky: Kutílek Tomáš