7.kolo Škvorec : Sibřina "B" 1:6 (1:5)

V sedmém letošním kole jsme se utkali s „B“ týmem Sibřiny. Šlo o utkání druhého se třetím. Nevěděli jsme co přesně od našeho soupeře čekat. Trenér naordinoval defenzivní taktiku. Na hrotu se objevil pouze jeden útočník a dva záložníci dostali úkolem podporu obrany. Nemá cenu spekulovat, zda soupeř přijel posílen o hráče z „A“ týmu nebo ne, ale jedno je pravdou, že utkání měl plně pod kontrolou, čemuž odpovídá i konečný výsledek 1:6. Od začátku měla naše obrana velké problémy s rychlostí hostujících hráčů a kupili jsme chyby. Soupeř byl v našem pokutovém území důraznější a u většiny míčů byl dříve. Rychle se ujal vedení a v 15.minutě již zvyšoval na 2:0. Jediným světlým momentem pro nás bylo, když byl v pokutovém území faulován Martin Pikner a Luboš Rak snížil z penalty na 1:2. Nicméně dále hra patřila hostům. Do poločasu nám ještě vstřelili 3 góly a uzavřeli skóre poločasu na 1:5. Ve druhé půli se hra již vyrovnala, což bylo dáno i uspokojením hostů z výsledku. Druhý poločas vyhráli hosté 0:1 a tak celkové skóre se zastavilo na 1:6 pro tým Sibřiny. Závěrem lze jen říci. Sibřina byla dnes lepším týmem a vyhrála zaslouženě

Termín utkání: neděle 9. října 2011
Branky: 28´ Luboš Rak (pen)
Střídání: *Tomáš Kutílek, **Mirek Dvořák, ***Martin Hlaváč