12.kolo Sokol ŠKVOREC B - MNICHOVICE B 9:0 ( 5:0 )

Tagy: Muži B

Ve 12. kole jsme na domácí půdě přivítali mužstvo z Mnichovic, kterému patří místo v tabulce hned za námi. Hosté k zápasu nastoupili pouze v 9-ti hráčích, což už předem naznačovalo favorita utkání. Zhruba v 10. Minutě se k nim připojil 10. Hráč, ale na hře to nic nezměnilo. Škvorec od začátku byl jasně lepším týmem. Měl míč daleko více na kopačkách. První naši branku vstřelil Škvorec již ve 2. minutě zápasu. Tato branka naše fotbalisty nakopla a od té doby předváděli útočný fotbal se spoustou akcí, které vedly k navýšení skóre. Důkazem naší útočné hry bylo 5 vstřelených branek. Hosté se i v 10 hráčích snažili, nevzdávali to a předváděli, občas pohledné akce, ale k našemu štěstí se k zakončení dostali málokdy. Hosté bojovali a nevzdávali se ani za stavu 0:5 v prvním poločase. Do šatny se šlo za stavu 5:0 pro domácí. Ve druhé půli se toho příliš nezměnilo na hře, pouze se přidaly další 4 branky do soupeřovy brány. Scóre tedy na světelné tabuli svítilo 9:0. Negativem, hlavně druhé půle, bylo zbytečné faulování, které vyústilo ve zbytečnou žlutou kartu. Toto jediné zkazilo, jinak dobrý výkon našich fotbalistů.

Termín utkání: neděle 11. listopadu 2012
Branky: Svoboda Vojtěch 3x, Loudil Jaroslav 2x, Kutílek Tomáš 2x, Žaloudek Martin, Dvořák Petr
Střídání: *Paul Radek , ** Dvořák Lukáš, *** Dvořák Petr
Pelcl Josef