13.kolo: SOKOL ŠKVOREC „A“ - SOKOL DŘEVČICE 0:1 ( 0:1 )

Poslední mistrovské utkání v podzimní části sezóny jsme sehráli se Sokolem Dřevčice. Utkání jsme začali dobře. Ale časem soupeř hru vyrovnal a začal nás přehrávat. Začali jsme kazit přihrávky, nakopávat dlouhé míče a nepohybovali jsme se. V 23. minutě zahrával soupeř rohový kop, který zlikvidoval Jakub Klicpera. Ve 34. minutě zabojoval Martin Trnka, ale jeho střelu z úhlu brankář hostí vytěsnil na roh. Ve 38. minutě jsme po chybě obrany inkasovali. Ve druhém poločase se hra otočila. Soupeře jsme přehrávali ve všech směrech. V 54. minutě po rohovém kopu hlavičkoval Petr Němeček, ale jeho hlavička skončila bohužel jen na levé tyči soupeřovi branky. V 61. minutě se do samostatného úniku dostal Martin Trnka, ale neproměnil. O několik minut později unikl hostující obraně Jirka Šulc, ovšem jeho pokus brankář chytil. V 73. minutě měl na hlavě vyrovnání Jarda Votava, ale přestřelil. Stejně si stejný hráč vedl i v 76. minutě, když z hranice velkého vápna přestřelil. V 81. minutě těsně minul branku pokus Martina Trnky. V poslední šanci utkání se ocitl Michal Košťál, ale se mu svezl a on minul. Za výkon ve druhém poločase by jsme si alespoň bod zasloužili. Děkujeme našim příznivcům a fanouškům, kteří nás povzbuzovali v tomto utkání i po celou podzimní část sezóny.

Termín utkání: sobota 12. listopadu 2005
Rozhodčí: Kvasnička Václav
Žluté karty: Němeček Ladislav, Votava Jaroslav, Šulc Jiří, Kutílek Tomáš, Havlín Jaroslav
Střídání: Havlín Jaroslav *), Votava Josef **) , Pont Pavel ***)