21.kolo: SOKOL ŠKVOREC „A“ - SK ZÁLUŽÍ „A“ 3:1 ( 1:1 )

Ve 21. kole jsme přivítali čtvrté mužstvo tabulky, soupeře ze Záluží. Od úvodu vyrovnané utkání, obě mužstva hrála ze zabezpečené obrany a postupně se v útoku osmělovala. Do první vážnější šance se dostal Jindra Urban, ale branku minul. Ve 26. minutě se střelou z hranice velkého vápna gólově prosadil Tomáš Kutílek. Soupeř vystrkoval růžky a tak jsme na jejich nejlepšího střelce nasadili osobní obranu. Nutno podotknout, že Kuba Klicpera splnil svůj úkol do detailu a znechutil mu cela hru. I tak se soupeř dostal do několika vyložených šancí, ve kterých nás někdy až zázračnými zákroky v brance podržel Martin Trnka. Bohužel na střelu z 35. minuty byl i on krátký. Za stavu 1:1 se tak šlo do kabin. Ve druhé půli jsme se zlepšili a hráli svůj bojovný fotbal. Soupeře jsme krom dvou šancí k ničemu nepustili. V 63. minutě se k odraženému míči dostal na hranici velkého vápna Pepa Votava, ale brankář hostí si s jeho střelou poradil. V 72. minutě z šestadvaceti metrů napřáhl Tomáš Kutílek, a jeho střela orazítkovala břevno branky soupeře. Rozhodující akce utkání přišla v 83. minutě, kdy Jarda Votava polostřelou polocentrem našel ve velkém čtverci Petra Němečka a ten se nemýlil. V samém závěru upravil po chybě brankáře hostí na konečných 3:1 Tomáš Kutílek. Děkujeme všem fanouškům, kteří nás přišli podpořit. Zvláštní poděkování patří Pepovi Pelclovi za výborně odpískané utkání v roli hlavního rozhodčího.

Termín utkání: sobota 12. května 2007
Rozhodčí: Pelcl Josef
Branky: Kutílek Tomáš 2, Němeček Petr
Žluté karty: Kutílek Tomáš
Střídání: Votava Jaroslav *) , Oliva Jakub **) ***), Kliment Vojtěch ***) , Bradáč Miloš , Kučeva Robert