10.kolo: SOKOL ŠKVOREC - SLAVOJ TOUŠEŇ 3:4 (3:3)

Tagy: Dorost

V prvním utkání jarní části sezony jsme doma přivítali Toušeň, které jsme chtli vrátit prohru z jejich půdy na podzim. Do utkání jsme vstoupili výborně, když v desáté minutě otevřel skóre Martin Hlaváč. Utkání jsme měli ve své režii a hosté se do zakončení dostávali pouze sporadicky. Ve dvacáté minuě se do přímého kopu opřel Honza Přibyl a nedal gólmanovi hostí šanci. Jeho tvrdou střelu do pravého růžku branky neudržel golman hostí v rukavicích - 2:0. Jenže to se ještě děli věci. Hosté po dvou slepených brankách, kterým dopomohli chyby našeho gólmana Pavla Pavery, vyrovnali během sedmi následujících minut na 2:2. A bláznivý první poločas pokračoval. Těsně před přestávkou vystřelil vedení po dobré přihrávce od Aleše Sirotka Martin Hlaváč. Hosté ale do poločasu korigovali na 3:3. Frustrace z prvního poločasu se na nás podepsala dokonale a nemohli jsme se po změně stran dostat do tempa! Hosté toho využívali a podnikali rychlé kontry, které zatápěli naší obraně. Z našich šancí vyzdvihneme tu Filipa Součka, který šel sám na gólmana hostů. Nepříjemná situace se odehrála v 70. minutě, kdy se za roztržku s rotihráčem poroučel do kabiny Ondra Novák. O pět minut na to i za druhou žlutou kartu David Přibyl. Utkání jsme se snažili zvrátit na svou stranu, ale byli to hosté, kteří deset minut před koncem vstřelili po chybě našeho gólmana branku. Utkání jsme smolně, leč po chybách prohráli. Pozitivem je dobré zapadnutí hráčů žákovského mužstva do sestavy.

Termín utkání: neděle 11. dubna 2010
Rozhodčí: Ženatý Jaroslav
Branky: 2x Hlaváč, Přibyl J.
Červené karty: Novák Ondřej, Přibyl David
Střídání: * Čevela Jaroslav