13.kolo: SOKOL ŠKVOREC „A“ - JISKRA KOJETICE

V posledním utkání podzimní části sezóny jsme přivítali Jiskru Kojetice. Od úvodu vyrovnané utkání hrané na těžkém rozbláceném terénu. Postupem času se soupeř dostával více ze hry a ve 22. minutě se po rychlém protiútoku ujal vedení. Naše odpověď přišla záhy, ale slibnou šanci zastavil praporek pomezního rozhodčího. Ve 34. minutě jsme po rohovém kopu inkasovali podruhé a výsledkem 0:2 první poločas také skončil. Ve druhém poločase se naše hra zlepšila. Více jsme kombinovali a méně nakopávali míče. Přišli i šance, ale branky ne. Naopak soupeř vstřelil po střele z úhlu šťastnou třetí branku. Snažili jsme se o zkorigování výsledku, ale vstřelit branku nám nebylo souzeno. Utkání tak skončilo výsledkem 0:3.

Termín utkání: sobota 11. listopadu 2006
Rozhodčí: Šrail Jiří
Žluté karty: Kutílek Tomáš
Střídání: Kliment Vojtěch *) , Sommer Jakub **) , Urban Jindřich