4.kolo: SOKOL ŠKVOREC „A“ - SK ZELENEČ „B“ 1:2 ( 1:1 )

Ve 4. kole jsme přivítali SK Zeleneč. Vstup do utkání jsme měl raketový. Hned ve 2. minutě jsme se ujali vedení, když se prosadil staronový útočník v našem dresu Jarda Votava. Ovšem náš úvodní tlak pomalu upadal a soupeř se dostával více do hry. Trest přišel ve 31. minutě. Soupeř zaútočil po pravé straně a vyrovnal. Ve 34. minutě se do míče svou slabší nohou opřel Jakub Klicpera, ale branku minul. První poločas skončil tedy nerozhodným výsledkem 1:1. Ve druhé půli byla hra vyrovnaná, až do 63. minuty kdy pan sudí odpískal penaltu za ruku Ládi Němečka, která nebyla. Soupeř penaltu se štěstím proměnil. Od této chvíle jsme se spíše věnovali panu sudímu než vlastní hře. I přes to jsme si dokázali vytvořit dost příležitostí ke vstřelení dalších branek. V 68. minutě se po pár krátkých narážečkách dostal do velkého vápna Petr Němeček a trefil levou tyč soupeřovi branky. Náš tlak sílil a nebezpečné střeli Jardy Votavy či Michala Košťála se buď mezi tři tyče nevešli nebo je brankář hostí zneškodnil. V 85. minutě se krásnou střelou z pětadvaceti metrů prezentoval Jarda Berta, ale gólman hostí střelu vyškrábl na roh. V samotném závěru se hosté dostali do rychlého protiútoku, ale nás zachránilo břevno a následně reflexivní zákrok Jakuba Olivy v naší bráně. Utkání tak skončilo výsledkem 1:2 pro soupeře.

Termín utkání: sobota 9. září 2006
Rozhodčí: Kotek Vladimír
Branky: Votava Jaroslav
Žluté karty: Kutílek Tomáš, Zálabský Jan
Červené karty: Berta Jaroslav
Střídání: Kutílek Tomáš *) , Kliment Vojtěch **) , Pikner Martin