25.kolo: SOKOL ŠKVOREC „A“ - SKK HOVORČOVICE 5:1 ( 3:1 )

V předposledním utkání celého soutěžního ročníku jsme přivítali mužstvo z Hovorčovic. Od úvodu jsme byly lepším mužstvem. Hned ve třetí minutě pálil levou nohou Petr Němeček a jeho střela orazítkovala levou tyč branky hostí. Soupeř zahrozil jen jednou a byla z toho branka. Robert Kučeva nedosáhl na střelu zpoza šestnáctky a soupeř tak šel do vedení 1:0. Nepoložili jsme se a hráli pohledný a na soupeře účinný fotbal. Dobře jsme kombinovali, nahrávali si po zemi a drželi míč na svých kopačkách. Vyrovnání jsme se dočkali ve 26. minutě, když si Láďa Němeček narazil s Pepou Votavou a ten ho kolmou přihrávkou vyslal do brejku. Láďa Němeček si s gólmanem hostí zahrál pojď sem, kam jdeš a do prázdné brány vyrovnal. O sedm minutek později strhl vedení na naši stranu Petr Němeček, když z hranice velkého vápna prostřelil brankáře hostí. Ve 42. minutě vyslal nádhernou přihrávkou do brejku Tomáše Kutílka, Honza Zálabský a ten nezaváhal a zvýšil na poločasových 3:1. Ve druhém poločase se hrálo pouze na jednu branku a to branku hostí. Byli jsme jasně lepší, dobře jsme bránili a roztahovali hru po křídlech, ale hlavně hráli po zemi do nohy. Naší čtvrtou branku přidal po nacvičeném signálu s Pepou Votavou Michal Košťál. V 72. minutě obešel Kuba Klicpera dva obránce a nekompromisní ranou k levé tyči vstřelil naši již pátou branku. Po této brance naše tempo mírně polevilo, ale soupeře jsme k ničemu nepustili. Utkání jsme tak za výtečné podpory našich fanoušků dovedli do vítězného konce s výsledkem 5:1.

Termín utkání: sobota 9. června 2007
Rozhodčí: Hoffmann Karel
Branky: Němeček Ladislav , Němeček Petr , Kutílek Tomáš , Košťál Michal , Klicpera Jakub
Žluté karty: Němeček Ladislav
Střídání: Kliment Vojtěch *)