10.kolo: SOKOL ŠKVOREC - SOKOL SENOHRABY 1:3 (0:2)

V utkání podzimu k nám přijelo mužstvo ze Senohrab. Čekali jsme, že to bude velmi těžký a vyrovnaný zápas. Hosté hráli velmi tvrdě a dobře a od prvních minut bylo jasné, že tento zápas rozhodne málo branek. V patnácté minutě se zranil Jindra Urban a musel nedobrovolně střídat. Do té doby jsme si žádné vyložené šance nepřipravili a byli jsme zakřiknutí. Naopak hosté trestali a ve dvacáté minutě vstřelili branku po samostatném úniku jednoho z jejich útočníků. Nedařilo se nám takřka nic, navíc nám chyběl nejlepší střelec Roman Štěrba, který byl nemocný. Tomáš Terynek dobře střílel, ale gólman hostů byl připraven. Do poločasu nám hosté vstřelili ještě jednu branku po chybě obrany a tak se šlo do kabin za nepříznivého stavu 0:2. Druhý poločas jsme hru zlepšili a dostali jsme hosty pod velký tlak, který gradoval brankou Tomáše Terynka v šedesátésedmé minutě. Ve velké šanci se později ocitl Petr Němeček, ale branku nedal. Hosté útočili z brejků, ale naše obrana odolávala. Zlomový okamžik přišel, když se nechal vyloučit Jarda Votava čtvrt hodiny před koncem a my otevřeli hru v deseti lidech. Hosté trestali a vstřelili svou zabezpečující branku na 3:1. Utkání jsme ztratili a nezbývá tak zvítězit v Senohrabech na jaře.

Branky: Terynek Tomáš
Červené karty: Votava Jaroslav