7.kolo: SK ZÁLUŽÍ „A“ - SOKOL ŠKVOREC „A“ 2:3 ( 0:3 )

V dalším mistrovském utkání ( 7.kolo ) jsme zavítali k existenčnímu utkání s SK Záluží. Od úvodu utkání jsme se snažili kombinovat, ale na nekvalitním trávníku to nebylo jednoduché. Dobře jsme bránili a domácí nepouštěli do vážnějších šancí. Naopak byli jsme to my, kdo se v 18. minutě po chybě soupeřovi obrany a úniku Jardy Berty, ujali vedení 0:1. Domácí se snažili odpovědět rychlým vyrovnáním, ale naše obrana byla proti. V 34. minutě jsme zahrávali rohový kop. K hlavičce se dostal nikým neatakovaný střelec tohoto utkání Jarda Berta a zvýšil naše vedení na 0:2. Třetí branku jsme přidali těsně před poločasem. Jarda Votava vyslal po pravé straně Jardu Bertu, ten zatáhl míč do pokutového území a nacentroval přímo na Martina Trnku, který se nemýlil 0:3. Do druhé půle nás náskok tak trošku ukolébal a více ze hry měli domácí. Snažili jsme se hrát na brejky, ale moc se nám to nedařilo. V 59. minutě se domácím podařilo snížit na 1:3. Dobře jsme bránili a když se vyskytla nebezpečná šance soupeře narazila na výborně chytajícího Jakuba Klicperu v naší brance. Domácí se ještě v 82. minutě podařilo korigovat výsledek na 2:3, ale více jsme jim již nepovolili a zvítězili 2:3. Tento zápas jsme vyhráli díky bojovnosti a nasazení. Naše poděkování patří početné skupince našich fanoušků, kteří nás přijeli povzbuzovat až do Záluží.

Termín utkání: sobota 1. října 2005
Rozhodčí: Hypš Václav
Branky: Berta Jaroslav 2 , Trnka Martin
Žluté karty: Votava Josef