3.kolo: SOKOL ŠKVOREC „A“- SOKOL ZÁPY „B“ 1:3 ( 0:2 )

Ve 3. kole jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo ze Záp. Soupeř od začátku utkání udával tempo hry a my jsme nebyli schopni přihrát si tři přesné přihrávky v řadě. Prostě naše kombinace zamrzla a soupeř toho využil. Ve 22. minutě jsme při přechodu do útoku ztratili míč, soupeř zatáhl po pravé straně, nacentroval a nikým neatakovaný útočník hostí hlavou skóroval. Naše odpověď přišla záhy, ovšem střelu Pavla Starého vytěsnil na roh. Ve 32. minutě chyboval na beku Honza Zálabský, útočník hostí pak prošel do našeho vápna jako by se nechumelilo a přízemní střelou prostřelil Roberta Kučevu v naší brance podruhé. Těsně před poločasem se v takové pološanci ocitl Petr Němeček, ale míč si nechal odskočit daleko od nohy a tak jeho střela branku minula. Do druhého poločasu jsme nastupovali s taktickými pokyny hru zklidnit a odhodláním něco s výsledkem provést. Podařilo se nám více kombinovat a přicházeli i náznaky šancí. Chyběl nám důraz před brankou soupeře a největší chyby jsme dělali při přechodu do útoku, jelikož jsme ztráceli mnoho míčů nepřesnými přihrávkami. Soupeři se tak v závěru utkání otevírala dvířka v naší obraně. V 88. minut jsme inkasovali potřetí. Ihned po rozehrávce vyslal Tomáš Kutílek po pravém křídle Martina Trnku, ten zpětnou přihrávkou našel Láďu Němečka, který svůj centr do vápna nasměroval přímo na hlavu Jardy Loudila, který stanovil výsledek tkání v poměru 1:3. Výkon v první půli byl děsný, ve druhé půli jsme se zlepšili, ale na body to nestačilo. Musíme se o moc zlepšit v kombinaci a v defenzívě.

Termín utkání: sobota 1. září 2007
Rozhodčí: Moško Jan
Branky: Loudil Jaroslav
Žluté karty: Němeček Ladislav, Kutílek Tomáš