1.kolo: AERO ODOLENA VODA – SOKOL ŠKVOREC „A“ 4:2 ( 1:0 )

V prvním utkání v nové sezóně jsme zajeli, k vicemistrovi té loňské, do Odolene Vody. Od úvodu se hrál svižný kombinační fotbal. Domácí si v ofenzivě počínali lépe a několikrát nebezpečně zahrozili, ovšem Robert Kučeva v naší brance byl připraven. Ve 23. minut jsme se v útoku osmělili i my a domácí obrana se měla co ohánět. Pouze za cenu faulu před šestnáctkou zastavili Jindru Urbana. Následný přímý kop napálil Martin Pikner pouze do zdi a dorážka byla bloková na roh. O několik minut pálil opět z hranice velkého čtverce Jindra Urban, ale jeho bodlo semeni tyče domácí branky nevešlo. Ve 29. minutě zahrával soupeř rohový kop a po následné skrumáži vstřelil první branku v utkání. Netrvalo to dlouho a měli jsme obrovskou šanci na vyrovnání. Martin Trnka se neohroženě vřítil do šestnáctky domácích a byl stažen. Nařízený pokutový kop ovšem Jardovi Votavovi domácí gólman chytil. Před koncem první půle si obě mužstva vytvořili jen náznaky šancí a tak poločasový výsledek zněl 1:0. Ve druhém poločase jsme se zlepšili, hráli jsme po zemi do nohy, kombinační fotbal. Soupeře jsme přehrávali, ovšem byli to opět domácí, kteří udeřili. Po rychlém brejku zvýšili již na 2:0. I za nepříznivého stavu jsme nc nevzdávali. V 54. minutě při nás stáli všichni svatí, po nedůrazném odkopu soupeř nastřelil tyč. A jak praví staré přísloví nedáš dostaneš. Hed z následného rychlého protiútoku jsme skórovali. Zdeněk Semecký předal míč Tomáši Kutílkovi do běhu a ten s prohnal kolem domácí obrany a nekompromisně zakončil 2:1. Domácí zlobili, ale nás držel skvělými zákroky Robert Kučeva. Vyrovnání jsme se dočkali v 76. minutě, kdy Láďa Němeček centrem našel v šestnáctce Jardu Loudila, který obstřelil gólmana domácích 2:2. V této fázi utkání jsme byli lepším týme ovšem jak to bývá ne vždy ten lepší musí zákonitě zvítězit. V 82. minutě jsme špatně vhodili aut a po vyvinuvším se útoku domácích fauloval v našem velkém vápně Martin Pikner. Domácí penaltu proměnili 3:2. Ve snaze uhrát alespoň bod, jsme s vrhli do útoku. V 86. minutě se jako tank do velkého čtverce domácích vřítil Jindra Urban a evidentně byl zastaven nečistým způsobem. Rozhodčího píšťalka ale zůstala němá. V závěru jsme obranu otevřeli hodně a soupeř nám vstřelil čtvrtou branku. Utkání tak skončilo výsledkem 4:2. Za nasazení a bojovnost jsme si bodíka zasloužili.

Termín utkání: sobota 18. srpna 2007
Rozhodčí: Činovský Jiří
Branky: Kutílek Tomáš , Loudil Jaroslav
Žluté karty: Kutílek Tomáš, Zálabský Jan, Loudil Jaroslav
Střídání: Hamerník Radek *) , Semecký Zdeněk **) , Kliment Vojtěch ***)