24.kolo: FC LÍBEZNICE - SOKOL ŠKVOREC „A“ 6:2 ( 2:0 )

Ve 24. kole jsme zavítali na půdu aspiranta na postup do okresního přeboru do Líbeznice. Domácí na nás vlítli a předčili nás ve všech směrech. My jsme si za celý první poločas nedokázali vypracovat kloudnější šanci. Všem nejvíce jsme hořeli v obraně. Nepřistupovali jsme včas k protihráčům a dávali tak domácím prostor k zakončování ofenzivních výpadů. Nebylo proto divu, že jsme o poločase prohrávali 2:0. Ve druhém poločase jsme se mírně zlepšili, ovšem na domácí to nestačilo. V 55. minutě jsme inkasovali potřetí a o šest minut později sudí „přehlédl“ jasný faul na našeho obránce, ale jeho ruku si uniknout nenechal a odpískal pokutový kop. Domácí zvýšili na 4:0. V 72. minutě to bylo již 5:0. Byli jsme zralí na vhození ručníku do ringu. O pět minut později se do vápna domácích vřítil Petr Němeček a byl sražen. Sudí odpískal penaltu, kterou Martin Trnka chladnokrevně proměnil. Naši další šanci měl Jindra Urban, ale v domnění že byl v ofsajdu trestuhodně zakončil. V 84. minutě udeřili domácí po šesté. Poslední slovo jsme měli my. Petr Němeček šel od půlící čáry sám a na dvakrát překonal brankáře domácích. Tím stanovil výsledek celého utkání v poměru 6:2.

Termín utkání: sobota 2. června 2007
Rozhodčí: Kvasnička Václav
Branky: Trnka Martin (pen.) , Němeček Petr
Střídání: Graman Vojtěch *), Kliment Vojtěch **) , Semecký Zdeněk ***)