3.kolo: SOKOL MĚŠICE „B“ - SOKOL ŠKVOREC „A“ 1:2 ( 0:2 )

Ve třetím kole jsme zavítali na půdu Sokola Měšice. Vedení jsme se ujali hned v první minutě, když po ukázkové narážečce s Jirkou Šulcem se z hranice velkého vápna trefil Tomáš Kutílek. Domácí ovšem nesložili zbraně a o několik minut později vychytal jejich velkou šanci Kuba Oliva. Domácí dobývali naši branku, ale naštěstí pro nás se jim nedařilo zakončovat mezi tři tyče. Ve 34. minutě jsme udeřili podruhé. Petr Němeček vyzval ke skórování Jardu Bertu a ten střelou k pravé tyči nedal domácímu brankáři nejmenší šanci 0:2. Tímto výsledkem skončil první poločas.Do druhé půle jsme nastupovali s odhodláním příznivý výsledek udržet a pokusit se přidat další branku. Domácí neustále obléhali naši branku, ale byli jsme to mi kdo mohl v 71. minutě vstřelit gól. Martin Pikner obral o míč domácího obránce a ocitl se sám před brankářem. Svou šanci bohužel neproměnil. V 76. minutě se domácím podařilo snížit na 1:2. To ale bylo vše co jim naše obrana povolila a výsledek 1:2 jsme udrželi až do konce a odvezli si tři body.

Termín utkání: neděle 4. září 2005
Rozhodčí: Novák Václav
Branky: Kutílek Tomáš , Berta Jaroslav
Žluté karty: Němeček Petr, Tesařík Ondřej