12.kolo: SK KAMENICE „B“ - SOKOL ŠKVOREC „B“ 5:2 (4:1)

Tagy: Muži B

Ve 12. Kole jsme zajeli do Kamenice. Zápas jsme nezačali vůbec dobře a po 18. minutách jsme prohrávali už 3:0. Teprve po této studené sprše jsme začali hrát a vytvořily si dvě šance a celkově zlepšily hru. Ve 36. minutě kopal trestný kop Jirka Pikner, který gólman se štěstím vyrazil, ale dobíhající Miloš Bradáč s přehledem doklepl do prázdné branky 3:1. Ve 42. minutě Jirka Pikner sebral míč po chybě gólmanovi, ale sudí odpískal, jenže mylně, jelikož gólman míč nedržel. Navíc za protesty dostal Robert Kučeva žlutou kartu. Ve 44. minutě jsme bohužel opět inkasovali. Po rozehrání jsme po ose Jirka Pikner, Pepa Pelcl, Pepa Petrusek, Ondra Novák a opět Jirka Pikner sehráli nejlepší akci zápasu. Bohužel Jirka Pikner těsně před gólmanem špatně trefil míč. Do druhé půle udělali trenéři jednu změnu a to že za Ondru Nováka nastoupil Milan Krejčík. Ve druhé půli jsme zlepšili hru. Postupně jsme hodně hrozili, gól jsme bohužel nedali. V 68. minutě odpískal sudí proti nám pokutový kop. Ale náš gólman ji výtečným zákrokem perfektně vystihl a zneškodnil. V 73. minutě se nádherně z 26. metrů trefil tvrdou střelou David Přibyl a upravil na konečných 5:2. V závěru jsme si vytvořili měli ještě dvě šance bohužel bez zásahu.

Termín utkání: neděle 8. listopadu 2009
Rozhodčí: Duchek Josef