8.kolo: FC LÍBEZNICE - SOKOL ŠKVOREC „A“ 0:0 ( 0:0 )

V 8. kole jsme zavítali na půdu druhého mužstva tabulky do Líbeznice. Soupeř byl velmi kvalitní a naše hra se nejvíce soustředila na obranu. Obrana dobře odolávala útokům domácích, ale nedařil se nám přechod do útoku. Kazili jsme hodně přihrávek a tak soupeř se mohl více soustředit na ofenzívu. V 18. minutě zkoušel z dálky štěstí Jindra Urban, ale branku minul. Naše největší šance přišla v 27. minutě. Martin Trnka zatáhl míč po levém křídle, zpětnou přihrávkou našel ve velkém čtverci Tomáše Kutílka, který bohužel pro nás branku minul. V 34. minutě při nás naopak stálo štěstí, když nebezpečný centr domácích prolétl až na zadní tyč a domácí útočník sám před prázdnou brankou trefil pouze tyč. Druhý poločas se nesl v duchu toho prvního, my bránili a soupeř útočil. Snažili jsme se rychlými brejky dostat do gólových šancí, ale nedařilo se nám to. V 67. minutě se razantní střelou z přímého kopu prezentoval Jarda Votava, ovšem domácí brankář ji vytlačil na roh. V závěru jsme si pohlídali sílící tlak domácích a vybojovali pro nás velmi cenný bod za remízu 0:0.

Termín utkání: sobota 8. října 2005
Rozhodčí: Tesárek Miroslav
Žluté karty: Votava Jaroslav, Němeček Petr
Střídání: Votava Josef *)