7.kolo: SOKOL ŠKVOREC - SK KAMENICE B 1:0 (1:0)

Tagy: Muži B

V domácím prostředí jsme přivítali tým z Kamenice. Podmínky pro zápas nebyly příliš dobré, neboť celý den silně pršelo. Od začátku byly týmy vyrovnanými soupeři, ale ani jeden z týmů nevyužil svých šancí a to jich měl Škvorec daleko více. Na terénu byl znát celodenní déšť, protože nejednou se stalo, že hráči podklouzávali. Ale i přes tyto podmínky byl fotbal celkem pohledný. Bylo vidět několik pěkných povedených akcí, které bohužel neskončili brankou. Ve 25. minutě jsme měli štěstí, když hostující hráč trefil tyč Paverovi branky. V našem týmu svým výkonem vyčníval Jarda Berta, který hrál s přehledem dozadu i dopředu. Škoda jen, že svůj výkon nezavršil gólem - zasloužil by si ho. Naši fotbalisté byli více hladoví po brance a to se vyplatilo. V 35. minutě si naběhl Martin Žaloudek na rohový kop a hlavou nedal brankářovi soupeře žádnou šanci. Míč hlavou krásně umístil do branky. Ve 43. minutě jsme měli smůlu, když Vojta Svoboda trefil pouze tyč. Tímto výsledkem skončil první poločas. Ve druhém poločase se hra příliš nezměnila, hrálo se stejně jako v první půli na obě strany. Vytvořili jsme si ještě několik 100% šancí, ale bohužel jsme je už nedokázali proměnit. Tým z Kamenice se snažil vyrovnat, ale do hvizdu rozhodčího už to nestačil. Díky tomu náš tým vyhrál 1:0 a může si připsat další 3 cenné body do tabulky.Branky: Žaloudek Martin
Střídání: *Běloch Martin, **Krejčík Milan, ***Paul Radek
Sestava:
Pavera Pavel
Žaloudek Martin
Dvořák Petr*Berta JaroslavPikner Martin
Přibyl DavidPelcl JosefLoudil JaroslavPaul Štěpán**
Svoboda Vojtěch Kutílek Tomáš***