8.kolo: SK ZÁLUŽÍ „A“ - SOKOL ŠKVOREC „A“ 4:1 ( 2:0 )

V 8. kole jsme zavítali na půdu druhého mužstva tabulky do Záluží. Nastoupili jsme v poskládané sestavě a v první půli jsem se převážně bránili soupeřovým protiútokům. Ve 28. minutě jsme po střele z dálky inkasovali. Z naší strany zlobil nejvíce domácí obranu Michal Košťál a Petr Němeček. Ovšem ani jejich střeli si nenašli cestu do soupeřovi branky. Těsně před přestávkou váhal Láďa Němeček a domácí zvýšili na 2:0. Tak skončil i první poločas. O půli provedl trenér několik změn a s tím e nemáme co ztratit jsme na domácí vlétli. V 52. minutě hlavičkoval Jarda Berta jen do tyče. Byli jsme lepším týmem a v 56. minutě se nádhernou střelou z pětadvaceti metrů trefil Michal Košťál. Vyrovnání bylo na dosah, ale v 67. minutě odpískal pan sud penaltu za ruku Jardy Votavy. Domácí ji proměnili. Tato branka nás trochu srazila. A když v 77. minutě chyboval v brance Jakub Oliva soupeř vstřelil čtvrtou branku. Utkání tak skončilo 4:1.

Termín utkání: sobota 7. října 2006
Rozhodčí: Šanda Jiří
Branky: Košťál Michal
Žluté karty: Němeček Ladislav,
Červené karty: Votava Jaroslav
Střídání: Bradáč Miloš *) , Branyš František