12.kolo: SK ÚVALY „B“ - SOKOL ŠKVOREC „A“ 6:1 ( 4:0 )

Ve 12. kole jsme zavítali k derby s SK Úvaly. Domácí nastoupili ve velmi posílené sestavě hráči I.A mužstva a na jejich hře to bylo znát. Utkání jsme nezačali vůbec dobře a hned ve 2. minutě jsme z přímého kopu inkasovali. Domácí nás přehrávali a v 18. minutě přidali druhý gól. Nedařili se nám přihrávky a přechod do útoku a tak jsme se snažili o střelbu z dálky. Ovšem pokusy Jardy Berty, Jardy Havlína a Jardy Votavy se nevešli mezi tři tyče domácí branky. Ve 29. minutě chybovala obrana a soupeř trestal 3:0. Těsně před poločase jsme po rohovém kopu inkasovali počtvrté. Do druhé půle jsme vstoupili s odhodláním herně se vyrovnat domácím a vstřelit nějaké branky. V 51. minutě fauloval v šestnáctce Jarda Havlín a domácí nařízený pokutový kop proměnili 5:0. Ovšem od tohoto okamžiku jsme paradoxně začali mít více ze hry my. Dobře jsme kombinovali, nekazili přihrávky a bojovali o každý míč. V 59. minutě jsme se ze samostatného úniku prosadil Martin Trnka a snížil na 5:1. I nadále jsme domácí zatlačili do defenzívy, ale chybělo nám přesné zakončení. V 64. minutě se do míče opřel Jirka Šulc, ale jeho střela byla zblokována. O několik minut šel na brankáře Martin Trnka, ale jeho střela těsně minula levou tyč. V 72. minutě se do míče za hranicí velkého vápna opřel Martin Pikner a jeho střela jen těsně minula branku domácích. V samotném závěru utkání jsme po rychlém protiútoku domácích inkasovali pošesté. Konečný stav utkání tak zní 6:1.

Termín utkání: neděle 6. listopadu 2005
Rozhodčí: Podaný Miloš
Branky: Trnka Martin
Žluté karty: Šulc Jiří, Němeček Petr, Kutílek Tomáš
Střídání: Košťál Michal *) , Sommer Jakub **)