4.kolo: SOKOL KOLOVRATY - TJ SOKOL ŠKVOREC 1:2 (1:2)

Tagy: Stará garda

Na zápas nás do Kolovrat bylo jen 10, tak jsme vzali gólmana bečka Pavla Paveru jako benjamínka s sebou. I tak jsme začali v 10 lidech v poli, protože Luboš Rak dorazil až v 10. minutě a to jsme akorát po chybě Jardy Dvořáka prohrávali 1:0. Poté, co jsme byli kompletní se naše hra zlepšila a v 17. minutě poslal krásným pasem Pepa Pelcl do šance Jirku Piknera. Ten udělal kliku dvěma obráncům, gólmanovi a míč uklidil do prázdné brány - 1.1. Ve 24. minutě se situace opakovala jen s tou změnou, že balon poslal Luboš Rak a Jirka Pikner, byl faulován. Trestný kop zahrál Pepa Votava a nádherně obstřelil zeď na bližší tyč. Vedli jsme 2:1. Do poločasu se stav neměnil. Ve druhé půli jsme byli lepším mužstvem na hřišti, ale i tak nás několika pěknými zákroky podržel Láďa Brand. Jirka Pikner se dostal do dvou šancí, ale chybělo štěstíčko. pepa Pelcl mohl také dát gól, ale bohužel lehce minul. V 74. minutě si narazil Radek Hamerník s Jirkou Piknerem a byl z toho krásný gól, který bohužel nebyl uznán pro vymyšlený ofsajd. V poslední minutě nahrál Jirka Pikner Mílovi Nadějemu a ten tváří v tvář gólmanovi nedal. A tak jsme zápas vyhráli 2:1. Výborně zahrála obrana ve složení Hamerník, Rak, Kočka, Pavera. Díky všem co přišli, protože zápas odehráli srdíčkem a nechali na hřišti vše. brand hamerník,rak,kočka.pavera martínek,votava,naděje,dvořák pelc ,pikner

Branky: Pikner Jiří, Votava Josef