4.kolo: SOKOL ŠKVOREC „A“- SK ZELENEČ „B“ 2:0 ( 1:0 )

Ve čtvrtém kole jsme v netradičním čase přivítali průběžně druhé mužstvo tabulky SK Zeleneč. První poločas byl velmi vyrovnaný. Snažili jsme se hrát ze zabezpečené obrany a pak buď z brejkové akce nebo z postupného protiútoku ohrozit ranku soupeře. Hráli jsme především po stranách a snažili se následně centrovat do vápna. V 18. minutě zahrál z pravé strany roh Jindra Urban, obrana loptu odvrátila pouze na hranici velkého vápna, kde číhal Láďa Němeček, ale jeho střela byla zblokována. Ovšem i soupeř několikrát v útoku zahrozil. Ale byli jsme to my kdo se radoval z první branky. Po rychlém protiútoku po pravé straně se přihrál Petr Němeček míč Pavlovi Starému a ten tvrdou a dobře mířenou střelou k pravé tyči prostřelil hostujícího brankáře. Po vstřelené brance jsme se zatáhli a bránili jedno gólový náskok. Ve 38. minutě byla naše obrana velmi nedůrazná a útočník hostí se ocitl sám před Robertem Kučevou, který předvedl zákrok utkání, když reflexivně zlikvidoval soupeřovu střelu do protipohybu. Díky tomuto bravurnímu zákroku skončil první poločas výsledkem 1:0. Do druhé půle jsme vstoupili velmi aktivně a soupeře drželi na jeho polovině. Měli jsme k dispozici sérii rohových kopů, ale nedokázali jsme míč usměrnit mezi tři tyče. V závěrečné čtvrthodině soupeř zmobilizoval síly a vytvořil i souvislejší tlak,ale za cenu rizika v obranné fázi. Toho se nám podařilo využít a v 83. minutě Pavel Starý po rychlém protiútoku zvýšil naše vedení na 2:0. V závěru hosté tlačili, ale naše obrana s výtečně hrajícím Martinem Piknerem odolala a udržela čisté konto. Utkání jsme vyhráli 2:0 a připsali si první body v sezóně.

Termín utkání: středa 5. září 2007
Rozhodčí: Dražan Jaroslav
Branky: Starý Pavel 2
Střídání: Kutílek Tomáš *) , Trnka Martin **) , Hamerník Radek ***) , Bradáč Miloš