20.kolo: SOKOL ŠKVOREC „A“ - SK HUSINEC-ŘEŽ 2:1 ( 1:1 )

Ve 20.kole jsme přivítali mužstvo z Řeže. Do utkání jsme vlétli raketově a soupeře jsme přehrávali. Výsledkem byla kolmá přihrávka Ládi Němečka na nabíhajícího Tomáše Kutílka, který nedal brankáři hostí nejmenší šanci. Po vstřelené brance jsme přestali hrát a soupeř byl lepším mužstvem. Ve 31. minutě přilétl z pravé strany centr do našeho pokutového území a po hlavičce soupeřova útočníka bylo srovnáno 1:1. O tři minuty později se výtečnou robinzonádou blýskl Martin Trnka a zachránil tak pro nás poločasový výsledek 1:1. Do druhé půle jsme šli s velkým odhodláním urvat tento mač. V 54. minutě vymyslel Láďa Němeček pro Michala Košťála přihrávku za obranu soupeře, ten obešel i gólmana, ale z velkého úhlu branku přestřelil. Soupeř se soustřeďoval spíše na obranu a pokud podnikl nějaký ten protiútok naše obrana ho zachytila. V 62. minutě se sám před brankářem ocitl Tomáš Kutílek, ale branku nedal. V 65. minutě se po obloučku za obranu dostal k míči Pepa Votava, ale dříve než mohl zakončit zastavil ho zvednutý praporek postranního rozhodčího hostí. Nutno podotknout, že ten se svým praporkem vypadal spíše jak na nádraží, než na fotbalovém utkání. V 76. minutě napřáhl z dobrých třiceti metrů navrátilec Jirka Šulc a jeho střela zapadla pod břevno branky hostí 2:1. Výsledek jsme si již nenechali vzít a v závěru ho mohl tentýž hráč ještě pojistit, ale obrana soupeře zasáhla na poslední chvíli. Utkání tak skončilo výsledkem 2:1.

Termín utkání: sobota 5. května 2007
Rozhodčí: Svoboda Jaroslav
Branky: Kutílek Tomáš, Šulc Jiří
Střídání: Košťál Michal *) , Semecký Zdeněk **), Šulc Jiří ***) , Kliment Vojtěch , Kučeva Robert