12.kolo: SKK HOVORČOVICE - SOKOL ŠKVOREC „A“ 1:1 ( 1:1 )

Ve 12. kole jsme zavítali do Hovorčovic. Utkání jsme začali dobře. Již v 7. minutě jsme se po střele Petra Němečka levou nohou z hranice velkého vápna ujali vedení. Fotbal nebyl moc pohledný. Vůbec jsme netvořili hru a nakopávali míče. Soupeř na tom byl podobně. Ve 22. minutě nebezpečně pálil Jarda Berta, ale jeho střela se do branky nevešla. Ve 31. minutě soupeř po ojedinělém útoku vyrovnal. Do poločasu se již nic podstatného nestalo. Do druhé půle jsme vystřídali a trochu zpřeházeli posty hráčů. Oživení to přineslo. Hráli jsme po zemi a více kombinovali. V 54. minutě se sám před domácím gólmanem ocitl Jarda Votava, ale tvrdou střelou ho neprostřelil. Podobně si vedl i o deset minut později. V 72. minutě se ve velké šanci ocitl Jakub Klicpera, Kutílek Jaroslave ani ten se neprosadil. Soupeř zahrozil až v závěru, ale se střelou z dálky si Jakub Oliva poradil a dalekonosný pokus domácího útočníka skončil nad brankou. Utkání tak skončilo remízou 1:1.

Termín utkání: sobota 4. listopadu 2006
Rozhodčí: Kraus Václav
Branky: Němeček Petr
Žluté karty: Klicpera Jakub
Střídání: Kliment Vojtěch *) , Semecký Zdeněk **) , Kutílek Jaroslav