10.kolo: SOKOL ŠKVOREC - AFK NEHVIZDY 4:1 ( 2:0 )

Tagy: Žáci

V předehrávce prvního jarního kola (10. kolo) přivítali naši žáci na domácím hřišti AFK Nehvizdy.Již od prvních minut bylo zřejmé kdo bude na trávníku určovat tempo hry.V 20.minutě jsme se ujali vedení po střele Petra Dvořáka.Pak to bylo dobývání hostující branky.Až ve 42. minutě se trefila Iveta Dvořáková.Po přestávce hosté zahrozily ojedinělým útokem v 55. minutě a snížili na 2:1.Ovšem téměř z protiútoku zvýšil naše vedení opět Petr Dvořák. Hosté pak již naši branku neohrozili a soustředily se na obranu.Toho jsme využili,když v 66. minutě vstřelil Vojta Graman čtvrtý gól.Tímto výsledkem utkání skončilo.


Termín utkání: sobota 6. listopadu 2004
Rozhodčí: Němeček Ladislav
Branky: Dvořák Petr 2 , Dvořáková Iveta , Graman Vojtěch
Střídání: Stehlík Tomáš *) , Hlaváč Martin **) , Novák Ondřej ***) , Výborná Andrea ****) , Urbanová Lucie *****)
Sestava:
Cháňa Filip
Graman Vojtěch (c)
Přibyl Jan *)Hlaváč MartinSirotek Aleš
Novotný Petr **)Přibyl David *****)Souček Ondřej ***)
Dvořák PetrKrejčík Milan ****)Dvořáková Iveta