1.kolo: SOKOL DŘEVČICE – SOKOL ŠKVOREC „A“ 4:3 ( 1:2 )

V prvním utkání nové sezóny jsme zavítali do Dřevčic. Utkání jsme začali velmi aktivně a vypracovali jsme si několik slibných příležitostí, ale branku se nám vstřelit nepodařilo. V 9. minutě se do dobré střelecké šance dostal Jirka Šulc, ale jeho střela byla sražena na roh. V 17. minutě tvrdě vystřeli z velkého vápna Tomáš Kutílek, ale branku o centimetry minul. Ve 24. minutě chybovala naše obrana a domácí se ujali vedení 1:0. Naše odpověď přišla téměř po rozehrávce. Petr Němeček vysunul kolmou uličkou Tomáše Kutílka a ten v tváří tvář domácímu brankáři nezaváhal 1:1. Ve 35. minutě s k přímému kopu postavil Láďa Němeček, tvrdou střelou obstřelil zeď, ale domácí brankář byl na svém místě a jeho střelu zlikvidoval. Za pět minut později, po nedůrazném odkopu domácího obránce, strhl vedení na naši stranu Jirka Šulc, který nasadil brankáři ostudné jesle. Ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivní hře a výsledkem byla třetí branka v domácí síti. Střela Jirky Šulce orazítkovala nejprve pravou a pak levou tyč a k dorážce se dostal Petr Němeček s přispěním břevna skóroval. Bylo to takové cink, cink, cink gól. Soupeř byl jako opařený, ale my jsme z několika rychlých brejků nedokázali vstřelit další branky. Největší šanci měl Michal Košťál, ale brankář domácích ho vychytal. V 64. minutě vyrobil penaltu Martin Pikner a za protesty byl po druhé žluté kartě vyloučen. Z nařízeného pokutového kopu domácí snížili na 2:3. Od tohoto okamžiku jsme se soustředili více na protesty než na samotnou hru. Soupeř do konce utkání vstřelil ještě dvě branky a dokonal tak obrat. Pouze svojí chybou jsme ztratili skvěle rozehrané utkání a tím i cenné tři body.

Termín utkání: sobota 19. srpna 2006
Rozhodčí: Valtera Jiří
Branky: Kutílek Tomáš , Šulc Jiří , Němeček Petr
Žluté karty: Němeček Ladislav, Berta Jaroslav, Kutílek Tomáš, Šulc Jiří