14.kolo: TJ Sokol Škvorec - FK Říčany 3:5 (0:2)

Tagy: Stará garda

Zápas jsme rozehráli pěkně, měli jsme více z hry a dost šancí, ale chybělo štěstíčko a trochu víc fotbalovosti. Hráli jsme po zemi, kombinačně a pěkně. Soupeře jsme přehrávali, ale při hře ve vzduchu jsme dělali obrovské chyby a soupeř je trestal, takže ač jsme byli lepší, než Říčany, poločas skončil 0:2. Věděli jsme, že na otočení máme síly i prostředky. Po 12ti minutách se nám podařilo snížit na rozdíl jedné branky. Po ose Pikner-Kočka-Pelc jsme vstřelili branku - 1:2. Bohužel nás záhy schladila branka hostů. Po hrubé chybě naší obrany jsme opět inkasovali - 1_3. Během dalších 10ti minut jsme měli tři velké šance. Bohužel se ujala pouze třetí - z trestného kopu se nádherně trefil Jarda Loudil - 2:3. Bohužel naše obrana neměla zrovna den a po další velké chybě nám odskočili opět na rozdíl dvou branek - 2:4. Stále jsme hráli velmi dobře, od zadu - přes zálohu až do zakončení opravdu pohledné šance. Vyplatilo se nám to a Jarda Loudil trefil - 3:4. Vsadili jsme opět vše na útok, chtěli jsme urvat aspoň remízu, ale když se nám zapomněl bek, tak dal soupeř branku na konečných - 3:5. Myslím, že to bylo pěkné utkání a hlavně jsem rád že se tak pěkně scházíme