11.kolo: SK ŘEŽ - SOKOL ŠKVOREC 0:2 (0:0)

Tagy: Dorost

Ve druhém kole jarní části jsme jeli do Řeže. Utkání to nebylo jednoduché, ale začali jsme lépe a zatlačili domácí na vlastní polovinu. Hrálo se pohledné utkání na obě strany. Měli jsme několik šancí, kde jednu z největších spálil Martin Hlaváč při nájezdu na domácího golmana. Domácí si první polovinu nevytvořili skoro nic. První poločas tedy 0:0. Druhý poločas jsme začali opět aktivně a odměnou nám bylo vstřelení branky Honzou Přibylem, který se trefil opět ze 30ti metrů. A jek je už u něho klasické, domácí gólman nebyl jistý! _Naše borce to nakoplo a zvláště Filip Souček byl vidět a snažil se podporovat naši útočnou snahu. Nakonec se i on radoval z branky, když v šedesáté minutě využil brejkové situace do níž ho vybídl Honza Přibyl a přehodil domácího golmana. Vítězství jsme si již vzít nenechali a zaslouženě vyhráli 2:0.

Termín utkání: neděle 18. dubna 2010
Rozhodčí: Šťastný Jan
Branky: Přibyl, Souček
Žluté karty: Kapr Jan
Střídání: * Netrefa T., ** Stehlík T.