14.kolo: SOKOL ŠKVOREC - AFK NEHVIZDY 1:0 (0:0)

Tagy: Dorost

Ve 14. kole jsem na domácím hřišti přivítali mužstvo z Nehvizd.Od začátku utkání jsme byli jasně lepším týmem a vytvářeli si spoustu šancí.Hosty jsme do ničeho nepustili a tak se šlo do šaten za stavu 0:0. Do druhého poločasu jsme šli s tím že chceme vstřelit branku.Měli jsme spousty volných kopů ale naši hráči je nedokázali využít.V 71: minutě poslal do brejku Milan Krejčík Filipa Součka který níkým neatakován běžel sám na golmana hostí a tvrdou střelou k tyči nedal golmanovi šanci.Vedli jsem tedy 1:0. Naše obrana hrála s klidem a hosty nepouštěla do nebezpečnějších akcí.Za zmínku snad stojí jen že v 84. minutě naší obraně utekl útočník hostí náš golman Pavel Pavera špatně vyběhl a útočník hostí ho přeloboval.Míč padal do prázdné branky ale na poslední chvíli ho vykopl Aleš Sirotek.Zaslouženě jsme tedy vyhráli 1:0


Termín utkání: neděle 9. května 2010
Rozhodčí: Boček Michal
Branky: Souček Filip
Žluté karty: Graman Vojtěch, Kapr Jan
Střídání: Čevela Jaroslav*,Klír Lukáš**
Sestava:
Pavera Pavel
Graman Vojtěch (c)
Novák Ondřej Pont Martin*Sirotek Aleš
Kapr Jan**Přibyl JanPřibyl DavidKrejčík Milan
Hlaváč MartinSouček Filip