9.kolo: KLÍČANY - TJ SOKOL ŠKVOREC 3:0 (1:0)

Tagy: Dorost

V 9. kole jsem zavítali na horku půdu do Klíčan.Domáci byli v tabulce na druhém mistě a tak jsme věděli že se o výsledek budeme muset poprat.Od začátku se nám moc nedořilo dělali jsme chybi a nedokázali jsme si přihrát.Ve 38. minutě domácí zahrávali rohový kop a nikým nehlídaný útočník domácích zavěsil hlavou do naší sítě.Do šaten se šlo tedy za stavu 1:0 pro domácí.Ve druhém poločase jsem domácí začli přehrávat a vytvářeli jsem si slibné šance ale golman domácích je s přehledem likvidoval.V 64. minutě se náš stoper Vojtěch Graman špatně domluvil s naším golmanem Davidem Přibyl a šance tak využil útočník domácích který zvýšil na 2:0. Po tomto golu naši přestali úplné hrát došly nám síly přestali a kazily přihrávky.Do konce utkání domácí ještě zvýšili svůj náskok jedním golem na 3:0.Odvezli jsem si tedy porážku 3:0.

Termín utkání: neděle 1. listopadu 2009
Střídání: Klír Lukáš -> Švarc Jakub