8.kolo: TJ SOKOL ŠKVOREC - AERO ODOLENÁ VODA 2:1 (2:0)

Tagy: Dorost

V 8. kole jsme doma přivítali tým z Odolené Vody.Utkání jsme začali velmi dobře a soupeře jsme přehrávali.Vytvořily jsme si mnoho šancí ale nedovedli jsem je proměnit.Ve 25. minutě poslal do brejku Ondřej Novák Martina Hlaváče který běžel sám na branku hostí a s klidnou hlavou překonal golmana hostí.Vedli jsme tedy 1:0. Hosté si vytvořili pár slibných šancí ale naše bezchybná obrana jim nedovolila šance proměnit.Ve 42 jsme kopali trestný kop který golman hostí dokázal vyrazit jen před sebe a kdo jiný než Martin Hlaváč doklepl míč do branky.Do šaten se šlo tedy za stavu 2:0 pro naše borce. Ve druhém poločase jsme chtěli hrát ze zajištěné obrany. Ale to se nám však nepovedlo a v 73. minutě utekl naší obraně útočník hostí a snížil na 2:1.Konec utkání si naši borci pohlídali a tak jsme tedy vyhráli 2:1.

Termín utkání: neděle 25. října 2009
Branky: Martin Hlaváč 2x