10.kolo: TJ Sokol Škvorec - Sokol Šestajovice 2:6 (1:3)

Tagy: Stará garda

Do zápasu jsme vstoupili dobře a měli ho ze začátku ve svých rukách. Bohužel postupně Jarda Votava, Luboš Dušek i Honza Březina neproměnili stoprocentní gólové šance. Zhruba ve třicáté minutě jsme na 5 minut vypustili a hosté toho využili a dostali se do vedení 2:0. V závěru poločasu utekl hostům Jarda Votava, byl faulován a kopala se penalta. Tu s přehledem proměnil Martin kočka. Jenže jsme do poločasu ještě jednou inkasovali a tak se šlo do kabin za stavu 1:3. V druhém poločase se do branky místo Martina Doudy postavil Jirka Pikner a hned z kraje druhého dějství vychytal minimálně dvě velké šance hostů. Ale po našich dalších chybách nám soupeř stějně dva goly přidal. Poté poprvé nastoupil za gardu Patrik Reitz, který se postavil do branky. Takže taková malá rošáda. Také se zaskvěl několika dobrými zákroky. V závěru se nám ještě podařilo zkorigovat na 2-6, když Jirka Pikner ze standartní situace nahrál přesně Martinu kočkovi a ten se nádherným gólem nemýlil. Nutno dodat, že jsme i ve druhé puli měli nekolik pěkných šancí, ale nedařilo se nám v zakončení. Sportu zdar. tak snad za týden ve slušticích to vyjde