14.kolo: SOKOL ŠKVOREC „B“ – AFK NEHVIZDY „B“ 3:2 ( 2:1 )

Tagy: Muži B

Ve 14.kole se naše mužstvo utkalo s mužstvem AFK Nehvizdy.Naši hráči hrály od začátku v plném nasazení a velmi odhodlaně. Již v 18.minutě vstřelil první gól našeho mužstva Jirka Šulc.Ovšem téměř v zápětí v 22.minutě se hostům podařilo vyrovnat.Pak se hra přelévala z jedné strany na druhou.Až těsně před poločasem strhl vedení na naši stranu Michal Košťál a touto brankou stanovil výsledek prvního poločasu.Ve druhém poločase soupeř začal aktivněji a v 65.minutě srovnal stav na 2:2.Po obdrženém gólu se naši hráči vzchopili a zatlačili hosty na jejich půlku.V 86.minutě vstřelil rozhodující gól utkání Jarda Dvořák a tím zařídil druhé vítězství našeho B mužstva v sezóně.


Termín utkání: středa 17. listopadu 2004
Branky: Šulc Jiří , Košťál Michal , Dvořák Jaroslav
Střídání: Dvořák Jaroslav *)
Sestava:
Kratzmann Petr
Mašín Jan (c)
Zálabský Jan Šulc JiříPaul Radek
Kliment VojtěchKošťál MichalSommer JakubUrban Jiří
Trnka Martin *)Paul Štěpán