21.kolo: SOKOL ŠKVOREC - FC JANOZA VELKÉ POPOVICE 3 : 5 ( 2 : 1 )

Tagy: Žáci

Naši žáci odehráli prozatím nejlepší kolo jarní části. Hrálo se s týmem, který nám nadělil na podzim 16 branek. Celý zápas se odehrával v polovině hřiště a v prvním poločase jsme těžili z dvou brejků. Jednou po chybě jsme inkasovali. Tedy poločas 2:1 pro Škvorec.  Od začátku jsme nastoupili s náhradním brankářem, který se nám bohužel během prvního poločasu zranil a musel jít do branky jiný hráč. Byl to pěkný zápas a rodičům se dokonce výkony hráčů a celý herní výkon líbil. Opět jsme sahali po bodech, jenže fyzická kondice našich malých žáčků odpadla a ke všemu tomu ještě soupeř nevědomky poslal 12 hráčů na druhý poločas. Přišlo se na to, ale až při zahrání naší penalt, což bylo ke konci utkání. Slovo trenéra: „Na závěr bych akorát zdůraznil, že tento zápas byl opravdu pěkný a že jsme se nemuseli za nic stydět. Prohráli jsme sice 3:5, ale po našich klucích na hřišti zůstalo srdce ...Střídání: Pícha Jonáš
Sestava:
Sirotek Tomáš
Hanušková Anežka
Oulík JakubKarásek JiříBulka Jakub
Pavlíček MarekReitzová Natálie Dušek DominikMcDonald Cameron
Montoya Daniel Kolovecký Matyáš