14.kolo: TJ SOKOL ŠKVOREC - SK HUSINEC ŘEŽ 5:0 (3:0ú

Druhý domácí zápas jsme sehráli s mužstvem Řeže. Nedařilo se nám od první minuty takřka nic - kombinace, nic a dle toho vypadala naše hra. Dlouho jsme se nemohli prosadit a hosté samozřejmě bránili seč jim nohy stačily. Ale i oni byli nebezpeční a dostali se na dostřel naši branky. První branku jsme ovšem vstřelili ve dvacáté minutě my - konkrétně Pepa Votava po hezké střele přes gólmana. Následně se trefil tvrdou střelou Dan Přibyl a to nás uklidnilo a začali jsme lépe kombinovat, ale stejně to nebylo ono. Potom se po hezké kombinaci trefil Jirka Pikner a s tímto skórem se šlo do šatny - 3:0. Druhý poločas jsme hru výrazně zlepšili, ale i tak chyběla přesnější rozehra. Dan Přibyl se hezky trefil hlavou po centru Luboše Račáka. Měli jsme spoustu střel, hodně jich vychytal hostující gólman, ale spousta šla mimo. Jak nám tam minule vše spadlo, tak dnes jsme si vybrali "den blbec". Potom jsme po ose Jindra Urban - Luboš Račák připravili lahůdku pro Dana Přibyla a ten se nemýlil. Utkání nebylo k příjemnému pohledu, ale i taková jsou a hlavně, že zůstaly tři body doma. Čeká nás těžký týden - ve čtvrtek nastoupíme od 17:30 v odloženém utkání ve Světicích a potom v sobotu od 17:00 je derby v Přišimasech.

Branky: 3xPřibyl Daniel, 1xVotava Josef, 1xPikner Jiří
Střídání: *Zálabský Jan