6.kolo: SOKOL ŠKVOREC - SK SVĚTICE 0:7 (0:0)

Tagy: Stará garda

Na zápas jsme se sešli jen tak tak a museli nám pomoct dva mladý kluci. Bohužel se nescházíme, tak jak by to mělo asi být a uvažujeme tudíž od jara gardu zrušit. Je to po třetí, co jsme se sotva sešli a minulý týden jsme se nesešli vůbec. Pro ty, kteří chodí pravidelně a pro vedoucího Jirku Piknera to už přestává být únosné. První poločas jsme jen bránili, měli jsme jednu střelu. Soupeř nás přehrával po všech stránkách. Hlavně díky dobré obraně jsme hráli poločas 0:0. Do druhé půle jsme chtěli vstřelit branku a poté bránit, ale opak byl pravdou a po hrubé chybě v obraně jsme prohrávali 0:1. Potom už to šlo ráz na ráz. Nepodrželi jsme balon, dělali hrubé chyby a soupeř nás zválcoval a deklasoval 0:7. Děkujeme všem, co přišli a prosíme ostatní aby se zamysleli, jestli chtějí pokračovat.

Střídání: hokejové: Pikner Jiří, Votava Josef, Dvořák Lukáš
Brand Ladislav