1.kolo: FC MUKAŘOV - SOKOL ŠKVOREC 0:0 ( 0:0 )

Tagy: Dorost

V prvním kole podzimní části sme zavítali na půdu do Mukařova.Jelikož se tuhle sezonu spojily obě tabulky dorostů tak nás je ve skupině šestnáct.Mukařov byl v minulé sezoně v druhé tabulce na posledním místě s pouhými třemi body a tak náš cíl byl jasný,odvézt si z Mukařova tři body.Do utkáni naši borci vešli velmi dobře.Přehrávali domácí a nepouštěli je do žádných šancí.Mnoho šancí sme si vytvořili ale nedokázali je proměnit.Ve 29. minute zahrával trestný kop na hranici soupeřovi šestnáctky Milan Krejčík ale jeho střela bohužel lízala jen břevno branky domácích.Do poločasu se nám ani domácím nepodařilo vstřelit branku a tak byl stav nerozhodný 0:0. Do druhého poločasu sme šli s tím že musíme vstřelit branku abychom vyhráli.Druhý poločas začal jako ten první,byli sme aktivnější než domácí a vytvářeli si mnoho šancí.V 68. minutě běžel sám na golmana domácích Aleš Sirotek ale trefil se pouze vedle branky.Takových šancí sme měli hodně ale bohužel pro nás je Aleš Sirotek nedokázal proměnit :). V 73. minutě Aleš Sirotek našel na penaltě úplně osamoceného Davida Přibyla který stál sám před golmanem domácích.Stačilo jen míč lehce trefit k tyči ale to se nestalo.David Přibyl se napřáhl a o dva metry překopl branku domácích.Utkání tedy stále bylo 0:0. V 81. minutě si šel pro centrovaný míč náš golman Pepa Pazdera ale brutálním zákrokem ho sundal útočník domácích.Před koncem utkání sme tedy museli střídat golmana.Do konce utkání se soupeři ani nám nepodařilo vstřelit branku a utkání tak skončilo remízou 0:0.Velká poklona patří Lukáši Klírovi který dá se říct odehrál životní zápas a našemu stoperovi a kapitánovi Honzovi Přibylovi který si skvěle dirigoval obranu díky které nám soupeř nevstřelil žádný gol.Ačkoliv sme si odvezli jeden bod ze soupeřova hřiště tak moc spokojeni být nemůžeme.Vývoj utkání nasvědčoval tomu že sme si měli s klidem odvézt všechny tři body.

Termín utkání: neděle 22. srpna 2010
Rozhodčí: Valtera