13.kolo: RADONICE - SOKOL ŠKVOREC 2:1 (1:0)

Tagy: Dorost

Utkání na půdě aktuálního druhého mužstva tabulky začalo velmi dobře. Opět jsme domácí zatlačili na vlastní polovinu, ale opět jsme toho nevyužili. Pouze matné střely a nevyužití standardních sitací se otočilo proti nám. Domácí se nemohli dostat do tempa a projít přes dobře organizovanou záložní a obrannou hru našeho mužstva. Bohužel jsme inkasovali po hloupém rohu a nepokrytém utočníkovi domácích. První polovinu jsme tedy prohráli 0:1. Šli jsme dál a snažili se to hodit za hlavu. Doposud nám chaběl kousek štěstíčka. Naše hra již má několik zápasů svou tvář, ale stále ne a ne se zadařit v koncovce. A to se potvrdilo i v tomto zápase! Domácí se tlačili dopředu, my také, ale domáci byli těmi, komu se podařilo vstřelit branku - 0:2. Nevzdávali jsme se, pokus o korigování měl na noze Haváč, ale netrefil. V sedmdesáté minutě se nám podařilo po centrovaném balonu snížit. Filip Souček stál na správném místě a dorazil odražený balon do sítě. Druhou, vyrovnávací, branku se nám vstřelit bohžel již nepodařilo. Leč jsme opět byli leším týmem, tím, který tvořil hru, prohrli jsme 2:1.

Termín utkání: neděle 2. května 2010
Rozhodčí: Dražan Jaroslav