4.kolo Pacov "B" : Škvorec 2:2 (0:0)

Ve čtvrtém kole letošní sezóny jsme zajížděli do Pacova na utkání s místním B-týmem. Utkání musel jen z tribuny sledovat náš zraněný kapitán Petr Němeček, tak kapitánskou pásku pro toto utkání převzal jeho bratr Láďa. Zranění stále trápí taktéž útočníka Martina Hlaváče. Hrálo se na velmi pěkném terénu, naše hra však postrádala přesnost a nedařilo se nám dostat do kloudné kombinace a tak jsme se často uchylovali k nakopávaným míčům, které se rychle odráželi zpět na naši půlku. V první půli se nic zásadního ani na jedné straně neodehrálo. Do druhého poločasu jsme nastoupili v lepším tempu než domácí a přitlačili jsme je blíže k jejich pokutovému území. Trenér vyměnil pozice záložníků, když se doprava ze středu přesunul Vojta Svoboda a místo něj šel Honza Přibyl. Více jsme začali využívat hru po stranách, o zakončení se snažil aktivní Vojta Svoboda, ke střelám se dostali i další. Ve 49´minutě jsme se konečně dočkali gólu, když střelu Martina Piknera tečoval k tyči Martin Trnka. 0:1. Po gólu nám narostlo sebevědomí, velkou šanci jsme měli v 53´minutě když Martin Pikner neproměnil samostatný nájezd. V 56´minutě chyboval náš brankář, když na velkém vápně neodhadl situaci a daroval domácím vyrovnání. 1:1 a chvíli potom zahrávali domácí standartní situaci a v malém vápně si na centr naskočil jejich hráč a hlavou je poslal do vedení. 2:1. Začali jsme hrát vabank, v 68´minutě trefil Martin Pikner pouze tyč. V 81´minutě ukázal zkušenost náš kapitán, když mazácky z 25 metrů přeloboval brankáře a vyrovnal. 2:2. Do poslední minuty jsme se snažili získat 3 body. Z dálky střílel Luboš Rak, domácí brankář jeho střelu vytěsnil na roh. Poslední velkou šanci měl Pepa Votava, ale z úrovně penalty netrefil bránu. Utkání tak skončilo remízou 2:2.

Termín utkání: neděle 18. září 2011
Branky: 49´Martin Trnka, 81´Láďa Němeček
Střídání: * Petr Dvořák