18.kolo: SOKOL SLUŠTICE - TJ SOKOL ŠKVOREC 0:6 (0:3)

V našem dalším utkání jsme jeli do Sluštic. Domácí zpočátku hráli velmi dobrý fotbal a nám se moc nedařilo, ale do ničeho jsme je nepustili. Bohužel ani nás nepustil do ničeho jejich mávač, který mával snad hůře než na nádraží a co náběh, to vymyšlený ofsajd. I přesto jsme pálili šance. První zazdil Petr Němeček po uvolnění Tomáše Terynka, další Dan Přibyl a pak i Luboš Račák. Co se nepovedlo jim, to napravil Jindra Urban střelou z vápna - 1:0. Vzápětí jsme opět nezužitkovali několik příležitostí. Zaskakující gólman Jirka Pikner si moc nezachytal. Dan Přibyl se pak po samostatném úniku nemýlil - 2:0. Po následné střele Tomáše Terynka doklepl do branky míč i Robert Bureš - 3:0. Takřka bylo po zápase. Druhý poločas jsme jasně dominovali a vytvářeli si spoustu šancí, do kterých nás ale opět z velké části nepustil domácí mávač. Hru oživil Roman Štěrba, který připravil branku pro Dana Přibyla - 4:0, jenž zakončoval patičkou do prázdné branky. Roman následně jednu branku přidal sám - 5:0. Jednu branku přidal po samostatné akci Tomáš Terynek - 6:0. Obrana hrála perfektně a opět jsme si mohli připsat další nulu. Příště hostíme doma třetí mužstvo z Doubku.

Rozhodčí: Soukup
Branky: 3xPřibyl Dan, Urban Jindřich, Terynek Tomáš, Bureš Robert