12.kolo: SK Kostelec u Křížku - TJ Sokol Škvorec 11:1 (2:0)

Tagy: Žáci

Dvanácté kolo jsme zavítali k lídru tabulky do Kostelce u Křížku. V prvním poločase hráli kluci velmi dobře a domácí nepouštěli do výrazných šancí. Hráli přesně to, co od nich trenér očekával a všichni nad rámec svých možností. Skvěle chytal Vojta Neubert, který zlikvidoval hodně příležitostí domácích. Všichni byli skvělí, kluci dobře běhali se soupeřem a obětavě bojovali a tak jim po prvním poločase byl odměnou stav 2:0. Soupeř má v týmu sedm jedenáctiletých hráčů a proto také vede tabulku. Ve druhém poločase jsme během prvních dvou minut dostali 3 branky a rázem bylo po fotbale. Soupeř už si s námi hrál na kočku a na myš. Nakonec jsme se ale čestného gólu dočkali. Po krásné akci našich hráčů ji vstřelil Kuba Hauser. Trenér k utkání řekl toto: "První poločas hráli kluci skvěle, ale musím dodat, že druhý poločas mě hodně zklamali. Po zápase se letos poprvé nekopali penalty, protože ty mají být za odměnu a ne za takové odevzdání, které děti předvedly. Na úterním tréninku si budeme spoustu věcí muset ujasnit. Jinak díky moc rodičům, ti byly jako vždy skvělí."

Rozhodčí: laik
Branky: Hauser Jakub