8.kolo Doubek : Škvorec 4:1 (1:1)

V osmém kole jsme zajížděli do Doubku, kterému se v letošní sezóně daří a v tabulce figuroval před námi. Utkání začalo vyrovnaně s příležitostmi na obou stranách. První velkou šanci neproměnili domácí, když v 8.minutě zakončoval z malého vápna nad branku domácí hráč. I my jsme se dostali do dobrých příležitostí. Ty největší měli oba útočníci. Ve 21.minutě spadl ve vlastním pokutovém území pod nohy domácímu útočníkovi Mirek Dvořák a rozhodčí nařídil penaltu, která se dá klasifikovat jako přísnější. Domácí hráč jí se štěstím proměnil, jakub Oliva v naší brance vystihl směr a na míč si sáhl. Odpověď na úvodní branku na sebe nenechala dlouho čekat. Hezkou akci rozehrál Pepa Votava, který prodloužil na Luboše Raka do křídla a ten krásným centrem posadil gól na hlavu Tomáše Kutílka 1:1. V průběhu první půle se ještě zranil Honza Přibyl a musel vystřídat, přidal se tak k naší marodce, na které je dále kapitán Petr Němeček a Martin Hlaváč . Poločas skončil spravedlivou remízou 1:1. Druhá půle se však více vydařilo domácím, kteří působili fotbalovějším dojmem a více se dostávali do zakončení. V 54.minutě jsme chybovali v obraně a domácí útočník střelou po zemi na přední tyč dával na 2:1. Chvíli na to po zmatcích v našem pokutovém území jsme si vrazili gól do branky sami. 3:1. A skóre domácí uzavřeli v 78. Minutě kdy bombou k tyči z trestného kopu zakončil domácí hráč. V první půli šlo o zcela vyrovnaný zápas, ale v půli druhé jsme začali kupit více chyb v rozehrávce a v zakončení jsme byli bezzubí a tak 3 body zůstali zaslouženě domácím. Příště je na řadě domácí derby s Přišimasy.

Branky: 23´ Tomáš Kutílek
Střídání: 28´ Martin Trnka*, 53´ Radek Paul**, 68´ Petr Dvořák***