5.kolo: SK ÚVALY „B“ - SOKOL ŠKVOREC „A“ 9:1 ( 6:1 )

Tagy: Muži A

V pátém kole jsme zajížděli do Úval, kterému se zatím nedaří a jsou na tom bodově jako naši hráči. Jenže doma se posilnili několika hráči z I.A mužstva, které hraje Krajský přebor a fotbal to byl opravdu pěkný. Jenže ne pro naše borce, kteří byli v tu dobu na hřišti. Kvalita hráčů je nesrovnatelná. Od prvních chvil jasně dominovali Úvalští hráči, kteří kombinovali a nepustili nás k míči. První gól zápasu padl po akci soupeře, který si narazil míč a přes celou branku poslal míč na hráče, který pouze dokopl do branky. Nyní jsme měli obrovskou šanci mi, když Michal Košťál zatáhl míč, nacentroval na Jardu Votavu, ale ten hlavičkoval z vyložené šance pouze do tyče domácího mužstva. Zkoušeli jsme kombinovat, ale soupeř byl aktivnější a dostával se do vyložených šancí. Některé zmařil náš gólman Jakub Oliva, ale když v 10. minutě vyboxoval míč, nikým nehlídaný hráč soupeře pohodlně dokopl míč do naší branky. My jsme se také dostávali do šancí. Z leva to zkoušel Michal Košťál, ale nebyl kdo by si naběhl na centrovaný míč. Domácí potom znovu skórovali. Po rohu se trefili hlavou z malého vápna. Následně jsme se vrátili do hry, když se po krásném pasu Pepi Votavy trefil po úniku Jarda Votava. Soupeř ale hrál vlastní fotbal a šancí měl hodně. Po střele soupeře vyrazil brankář míč před sebe a nikým nehlídaný soupeř opět skóroval. Naše obrana nepokrývala hráče soupeře jak by měla, ale sama nevěděla kde jí hlava stojí! To běžela třicátá minuta prvního poločasu. Dostali jsme se do dalších šancí, ale únik Jirky Šulce skončil jen autovým kopem soupeře. Do další šance se dostal Tomáš Kutílek, ale sám před brankářem trefil vedle. Soupeř se po této šanci valil na naši branku, vystřelil a Jarda Berta nesmyslným zákrokem vyrazil míč rukou z brankové čáry. Dostal červenou kartu a šel se osprchovat. Z nařízené penalty se skóre změnilo na 5:1 pro domácí hráče. Do konce poločasu padl ještě jeden gól. Domácí zatáhli po levé straně, přes celé malé vápno poslali prudký míč, kterým hostující útočník uzavřel skóre prvního poločasu. Do druhého poločasu jsme vstoupili s přáním zahrát si fotbal a dostat co možná nejméně branek. Také to tak vypadalo. Domácí již tolik neběhali a nekombinovali a naopak mi jsme se narážečkami dostávali na polovinu soupeře. Čekali jsme na soupeřovu chybu na naší polovině a nepouštěli jsme se do zbytečného útoku. Jenže domácí měli stejně navrch. Další gól padl jako přes kopírák prvního. Míč přes naše zadáky nalezl domácího útočníka, ten přihrál pod sebe na malé vápno a druhý hrot domácích zakončil. Další branka do naší sítě padla opět z kombinace soupeře. Následně měl vyslal soupeřův útočník krásnou střelu na naši branku, ale naštěstí trefil pouze spoj naší branky. Zahrozili jsme i mi, když jsme se dostali do dobré šance, ale Vojta Kliment trefil pouze tyč. Poslední tečku za skórem zápasu dali opět domácí, kteří se trefili po rohu hlavou. Domácí měli mnoho šancí, které nevyužili jen díky našemu brankáři Kubovi Olivovi.


Termín utkání: neděle 17. září 2006
Branky: Votava Jaroslav
Červené karty: Berta Jaroslav
Střídání: Klicpera Jakub *) , Kliment Vojtěch **) , Stanko Lukáš ***)
Sestava:
Oliva Jakub
Berta Jaroslav
Simon Mirek *)Semecký ZdeněkZálabský Jan
Šulc Jiří (c) **)Němeček PetrVotava Josef ***)Košťál Michal
Kutílek TomášVotava Jaroslav