13.kolo: SOKOL ŠKVOREC „B“ - SLÁVIA LOUŇOVICE „B“ 1:3 (1:2)

Tagy: Muži B

Ve 13. kole jsme na domácí půdě přivítali lídra soutěže Slavii Louňovice. Po sobotní oslavě narozeni July Abrahama jsme nebyli dvakrát v dobré kondici. I tak jsem proti prvnímu mužstvu tabulky nastoupili v docela slušném tempu. Hra byla vyrovnaná a hrálo se především ve středu hřiště s občasnými výpady obou mužstev do ofenzívy. V 17. minutě jsme poprvé inkasovali, když se záložník soupeře opravdu nádherně trefil z přímého volného kopu 0:1. Naneštěstí pro nás se soupeři podařilo o čtyři minutky později po rohovém kopu zvýšit na 0:2. Nesložili jsme zbraně a začali se více tlačit do útoku. Ve 34. minutě zahrával volný přímý kop Martin Pikner, na jeho cetr si naběhl Jirka Pikner, který šel do souboje s gólmanem hostí. Brankář míč neudržel a Vojta Kliment ho pohodlně doklepl do prázdné branky. V závěru prvního poločasu měl ještě velkou šanci Miloš Bradáč, ale unáhlil se se zakončením. Těsně před poločasovým hvizdem nevyužil svoji šanci Michal Košťál a když sudí neodpískal ani penaltový zákrok na Vojtu Klimenta, šlo se do šaten za stavu 1:2. Do druhé půle jsme vlétli jako uragán, měli jsme spoustu šancí a jasně více ze hry, ale bohužel jsme se nedokázali střelecky prosadit. V 81. minutě byl odpískal sudí, po střetu útočníka soupeře s jedním z našich obránců, proti nám pokutový kop. Robert Kučeva se po míči natahoval co mohl, ale marně. Utkání tak skončilo výsledkem 1:3.

Termín utkání: neděle 15. listopadu 2009
Rozhodčí: Boček Michal
Branky: Kliment Vojtěch
Žluté karty: Pikner Martin, Sirotek Aleš, Pikner Jiří
Střídání: Jílek Pavel -> Semecký Zdeněk