9.kolo: SOKOL ŠKVOREC „A“ - SLAVOJ VELEŇ 4:1 ( 2:0 )

Tagy: Muži A

V 9. kole jsme přivítali mužstvo z Veleně. Utkání jsme zahájili výborně. Hned ve 3. minutě se gólově prosadil Petr Němeček. Hráli jme aktivně a dobře napadali obranu hostí. Ve 12. minutě nacentroval z pravé strany Tomáš Kutílek, centr se dostal až k Martinovi Piknerovi a ten prostřelil vše co měl před sebou 2:0. Naše aktivita opadla v 21. minutě, kdy bal vyloučen Jarda Berta. Přestali jsme hrát a soustředili jsme se hlavně n a obranu. Nakopávali jsme míče a tak pro naše útočníky bylo těžké se prosadit. Do druhého poločasu jsme vstupovali s odhodláním udržet příznivý výsledek a neinkasovat. Bohužel to se nám až tak nepovedlo. V 53. minutě si do vlastní branky srazil míč Jarda Votava 2:1. Ovšem o čtyři minuty později se k přímému kopu postavil Jirka Šulc a střelou skrz zeď vstřelil uklidňující branku našeho týmu. Hosté se snažili útočit, ale naše obrana je do žádné vážnější šance nepustila. Nebezpečné přímé kopy s přehledem likvidoval Jakub Klicpera. V 72. minutě se nám naskytla brejková akce. Jirka Šulc ji vyřešil střelou z hranice velkého vápna a dobře udělal 4:1. Tento důležitý zápas jsme tak vyhráli 4:1. Škoda jen neuznaných dvou regulérních branek a hlavně zbytečných žlutých karet.


Termín utkání: sobota 15. října 2005
Rozhodčí: Šrail Jiří
Branky: Němeček Petr , Pikner Martin , Šulc Jiří 2
Žluté karty: Votava Jaroslav, Oliva Jakub, Pecháček Radek, Němeček Petr, Havlín Jaroslav
Červené karty: Berta Jaroslav
Střídání: Havlín Jaroslav *), Votava Josef **) , Branyš František ***)
Sestava:
Klicpera Jukub
Němeček Ladislav (c)
Votava JaroslavOliva JakubPecháček Radek
Němeček PetrBerta JaroslavŠulc JiříPikner Martin *)
Kutílek Tomáš **)Trnka Martin ***)