6.kolo: SOKOL ŠKVOREC „A“ - SKK HOVORČOVICE 1:1 ( 0:1 )

V 6.kole jsme přivítali mužstvo z Hovorčovic. V prvním poločase jsme předváděli hrůzostrašnou hru. Zcela jsme opomíjeli zálohu a míče jen nakopávali. I tak jsme si vypracovali několik vynikajících příležitostí ke vstřelení branky. V 17. minutě se kolem obrany hostí prohnal Jarda Berta, ale branku minul. Ve 23. minutě si pokryl míč ve vápně soupeře Pavel Starý, zpětnou přihrávkou ho přiťukl Jardovi Votavovi, ale vysoko přestřelil. Hosté hráli na rychlé protiútoky, ale naše obrana i přes problémy odolávala. Ve 33. minutě se do velkého čtverce hostí vřítil Jarda Berta, byl zastaven nedovoleně a sudí odpískal pokutový kop. Míč si na značku penalty postavil Jarda Votava, ale špatně ji kopl. Ve 41. minutě zahrávali hosté přímý kop a naše obrana zaspala při dobíhání 0:1. Ve druhém poločase jsme se zlepšili ve všech směrech. Hráli jsme po zemi, záloha rozdávala míče do stran a soupeře jsme nepouštěli do útoku.Vytvořil jsme si souvislejší tlak, ale nedokázali jsme proměňovat jasné šance. Vyrovnání tak přišlo až v 74. minutě. Láďa Němeček posadil centr z pravé strany přímo na hlavu Tomáše Kutílka a ten nezaváhal 1:1. I nadále jsme usilovali o tři body a bušili do obrany hostí, leč marně. Když se v 86. minutě neujala ani třela Honzy Zálabského skončilo utkání ze strany soupeře plné velmi zákeřných zákroků remízou 1:1.

Termín utkání: sobota 15. září 2007
Rozhodčí: Novák Václav
Branky: Kutílek Tomáš
Žluté karty: Kliment Vojtěch, Pikner Martin, Votava Josef
Střídání: Kutílek Tomáš *) , Oliva Jakub **) , Hamerník Radek , Bradáč Miloš