13.kolo: SK KŘENICE - TJ SOKOL ŠKVOREC 0:13 (0:4)

V dalším kole jsme zavítali do Křenice. Převzali jsme otěže a odměnou nám byla branka Tomáše Terynka z dvanácté minuty. Z hranice velkého vápna propálil vše, co mu stálo v cestě. Oba útočníci velmi dobře napadali a domácí nevěděli kam dříve skočit. Opět Tomáš Terynek se poté nemýlil po hezké kombinaci. Následně vybídl Jindra Urban sprintujícího Roberta Bureše a ten se trefil přesně - 0:3. Poté domácí vystrčili růžky a jen díky pohotovému zásahu Tomáše Terynka jsme neinkasovali. Potřetí se Tomáš Terynek trefil po doklepnutí z rohového kopu a poločas byl u konce - 0:4. Druhý poločas byl opět ve znamení naší převahy. Dan Přibyl přidal dvou druhou branku, Petr Němeček se trefil po samostatném průniku - 0:6. Měli jsme převahu na všech postech, šancí jsme měli požehnaně. Další branku přidal Tomáš Terynek po krásné volejové střele z vápna. Poté měl Jirka Pikner dva samostatné nájezdy, ale netrefil branku. Petr Němeček přidal branku z penalty po faulu na Dana Přibyla. A Dan zvýšil po doklepnutí do prázdné branky. Poté se trefil opět Tomáš Terynek, který využil zaváhání soupeře. Petr Němeček po dalším samostatném úniku zvýšil už na 11:0 pro nás. A pak se konečně trefil i Jirka Pikner, který dostal loženku a nemýlil se. Tomáš Terynek potom završil skóre na 13:0 pro nás. Dalo by se říci, že to byl zápas jednoho muže - Tomáše Terynka, ale vše je samozřejmě zásluha všeche 15 hráčů, ač v poli či na lavičce.

Branky: 6xTerynek Tomáš, 3xNěmeček Petr, 2xPřibyl Daniel, 1xBureš Robert, 1xPikner Jiří
Střídání: *Pikner Jiří
Tomáš