10.kolo: TJ Sokol Škvorec - FK Kostelec u Křížku 0:5 (0:1)

Tagy: Žáci

Proti vedoucímu tabulky nastoupili naši mladí hráči zodpovědně a na hře to bylo znát. Všichni kluci bojovali o každý balón a nasazení bylo velké. Vedoucí mužstvo si ale už první poločas dokázalo vstřelit branku. A bylo to snad po jediné z našich chyb. Vojta Neubert na střelu bohužel nestačil. Naše útočné snahy eliminovali, výškovou, fotbalovou i věkovou převahou oplývající, hráči hostí. A tak jsme první poločas prohrávali 0:1. Po přestávce naši hráči slevili ze své bojovnosti a úsilí a dělali hodně chyb, které hosté neomylně trestali. Ve hře dopředu jsme ale také nezaostávali, v pěkných šancích se ocitl nejprve Dominik Dušek a následně i Kuba Oulík. Oba ale včas eliminovala domácí obrana. Zápas tak skončil 0:5. Ale bylo znát určité zlepšení. Do dalšího zápasu je motivace jasná. Hrajeme v neděli 22.4. na půdě Světic a výhra nás může posunout na čtvrtou příčku tabulky, právě před Světice. Snad naši mladí napodobí Áčko, které ve Světicích vyhrálo před 14ti dny 3:1. Hráčům dnes díky za bojovnost. Nutno podotknout, že jsme poprvé vyhráli na penalty :)


Termín utkání: sobota 14. dubna 2012
Rozhodčí: laik
Sestava:
Neubert Vojtěch
Sirotek Aleš
Švejda RadekNavrátil TomášBrand Ladislav
McDonald CameronDušek DominikOulík Jakub