9.kolo: SOKOL ŠKVOREC „A“ - SPARTA MRATÍN 2:1 ( 1:0 )

V 9. kole jsme přivítali mužstvo z Mratína. Utkání jsme začali skvěle. V 6. minutě se ve vápně prosadil Vojta Graman a střelou vzdálenější tyč vstřelil svoji první branku v dresu I.A mužstva. Rychlá branka nás povzbudila a byli jsme mnohem aktivnější než soupeř. Ve 12. minutě zahrával přímý kop Jirka Šulc, ale jeho tvrdá střela směřovala přímo na gólmana hostí. Často jsme se pokoušeli o střelbu ze střední vzdálenosti, ale bez úspěchu. Ve 23. minutě se po centru z levé strany trefil do černého Kuba Klicpera, ale sudí jeho branku pro domnělí ofsajd neuznal. Ve 27. minutě se na branku soupeře řítil Jirka Šulc, ovšem nedal. Stejnou šanci na zvýšení našeho náskoku měl o šest minutek později Jarda Berta, ale lob přes brankáře hostí se mu nepovedl. První půle tak skončila 1:0. Ve druhém poločase jsme pokračovali ve stejné hře. Soupeř provedl několik střídání a v útoku byl mnohem nebezpečnější. V 66. minutě se gólově prosadil Jakub Klicpera a vstřelil uklidňující branku našeho mužstva. Naše obrana dělal mnoho nevynucených chyb a soupeř jednu takovou deset minut před koncem potrestal. V 85. minutě se na hřiště po delší době podíval Jindra Urban. Dvě minutky před koncem mohl po přihrávce Petra Němečka naši výhru pečetit, ale branku přestřelil. Stejně si vedl i v 90. minutě Pepa Votava a tak utkání skončilo výsledkem 2:1.

Termín utkání: sobota 14. října 2006
Rozhodčí: Hypš Václav
Branky: Graman Vojtěch, Klicpera Jakub
Žluté karty: Votava Josef, Němeček Petr, Kliment Vojtěch
Střídání: Semecký Zdeněk *) , Kliment Vojtěch **), Urban Jindřich ***)