5.kolo: AFK NEHVIZDY „A“ - SOKOL ŠKVOREC „A“ 4:0 ( 1:0 )

Tagy: Muži A

V pátém kole jsme zavítali na půdu AFK Nehvizdy. V utkání nám chybělo šest hráčů základní sestavy a na sehranosti mužstva to bylo znát. Domácí se více tlačili do ofenzívy a nám nezbývalo nic jiného než hrát na dlouhé nakopávané míče. Soupeř se ujal vedení v 37. minutě po chybě našeho gólmana. Do poločasu se o vyrovnání snažil Pepa Votava střelami ze střední vzdálenosti. Ve druhé půli jsme chtěli s domácím mužstvem srovnat krok a pokusit se výsledek otočit. Ovšem soupeř nás po změně stran zaskočil rychlým gólem. Tím tak otupil naši snahu o zkorigování výsledku. Naši hráči i tak bojovali a ve velké šanci se ocitl Martin Pikner, ale nedal. V 68. minutě přidali po chybě naší obrany domácí třetí gól. V 81. minutě jsme inkasovali počtvrté. Tímto výsledkem utkání skončilo.


Termín utkání: sobota 17. září 2005
Rozhodčí: Svoboda Jaroslav
Žluté karty: Němeček Petr
Střídání: Semecký Zdeněk *) , Paul Štěpán **)
Sestava:
Douda Martin
Oliva Jakub
Votava JaroslavMašín JanHavlín Jaroslav
Kliment Vojtěch *)Berta JaroslavVotava Josef (c)Pikner Martin
Kutílek Tomáš **)Němeček Petr